Affiliates
free forum

Mejores posteadores
admin (2249)
partizan - jagodina 3 - 0 I_vote_lcappartizan - jagodina 3 - 0 I_voting_barpartizan - jagodina 3 - 0 I_vote_rcap

partizan - jagodina 3 - 0 Empty
MensajeTema: partizan - jagodina 3 - 0   partizan - jagodina 3 - 0 EmptyDom Oct 18, 2009 9:22 pm

partizan - jagodina 3 - 0 00012204
evo vam ceo prenos utakmice
Fudbaleri Partizana veoma lako i rezultatski ubedljivo pobedili su Jagodinu sa 3:0 u poslednjoj utakmici osmog kola Jelen Super lige i smanjili zaostatak za vodećom Crvenom zvezdom na četiri boda.

Crno-beli su od početka do kraja neravnopravnog duela u Humskoj, pred oko 1.500 navijača, bili daleko bolji od "ćurana", a čitava priča bila je završena već posle 45 minuta kada su domaći stekli nedostižnu prednost golovima Krstajića, Dijare i Ljajića.

Dešavanja sa stadiona Partizana imali ste priliku da pratite u tekstualnom prenosu uživo na našem sajtu...

- Kiša koja lije kao iz kabla čitav dan odvratila je veliki deo pristalica crno-belih od namere da bodre svoj tim. Naravno, ne i one najupornije navijače aktuelnog šampiona kojih, za sada, ima oko 1000 na južnoj tribini stadiona u Humskoj, dok je zanemarljiv broj onih koji prate utakmicu sa "istoka" i "zapada".

Partizan: Radosavljević, Stevanović, Brežančić, Gavrančić, Krstajić, Jovanović, Moreira, Fejsa, Ljajić, Kleo, Diara.

Jagodina: Zečević, Cilinšek, Lukić, Đorđević, Mihajlović, Marjanović, Avramović, Novković, Ognjenović, Bojović, Đilas.

- Timovi su izašli na teren, očekuje se početak meča...

- Sa centra su krenuli gostujući fudbaleri, koji nastupaju u tradicionalnim plavim dresovima, dok se Partizan odlučio za crno-belu kombinaciju.

- Slobodan udarac za Jagodinu sa oko 30 metara od gola. Udarac Ognjenovića završio je pored leve stative gola Radosavljevića koji nije imao potrebu da interveniše.

4. minut GOOL! 1:0 za Partizan, strelac je Mladen Krstajić posle kornera. Najiskusniji igrač crno-belih, na sebi svojstven način, iskrao se pažnji čuvara i neometan na prvoj stativi bio brži od Zečevića i glavom sa tri metra poslao loptu u gol.

8. minut Fudbaleri Jagodine pokušavaju da naprave dobitnu kombinaciju na polovini domaćeg tima, ali za sada bez uspeha. Defanzivci Partizana lako izlaze na kraj sa svim pokušajima "ćurana".

10. minut Najbolju priliku za Jagodinu imao je Bojović koji je sa ivice kaznenog prostora traljavo šutirao, toliko loše, da je lopta jedva imala snage da doskakuće do Radosavljevića.

- Partizan i Jagodina su se do sada tri puta sastajali u prvenstvu, uspešniji su crno-beli za jedan trijumf.

13. minut U duelu su bili Krstajić i Ognjenović, defanzivac Partizana je nekih dvadesetak metara trpeo pritisak napadača Jagodine, a onda je "prodao" Ognjenoviću fintu, varkom tela ga izbacio iz ravnoteže i otklonio potencijalnu opasnost.
partizan - jagodina 3 - 0 Grobari
17. minut Navijači Partizana, uprkos kiši, od početka meča pružaju gromoglasnu podršku svom timu koji im za sada uzvraća na pravi način. Igrači Gorana Stevanovića prave dosta problema odbrani gostiju, ali još uvek ne uspevaju naprave izglednu priliku za gol.

21. minut Nepovezana igra i jednih i drugih, Partizan kontroliše igru, ali mu nedostaje završni pas. Igrači crno-belih su suviše statični, pa pasovi Moreire često ostaju neiskorišćeni.

- Posle nekoliko novih pesama inspirisanih najavama države da ukine pojedine navijačke grupe, pristalice Partizana su jednu posvetili i predsedniku Srbije: "Spasi Srbiju i ubi se, Tadiću Borise".

27. minut Posle dužeg vremena uzbuđenje pred golom Partizana. Nakon slobodnog udarca Ognjenovića lopta se odbila do Novkovića, koji iz poluokreta šalje istu ka golu Radosavljevića, ali nedovoljno jako.

29. minut Na drugoj strani, u polukontri su bili Moreira i Kleo, koji su duplim pasom želeli da izigraju defanzivce Jagodine, ali je završni pas Brazilca ka Portugalcu bio prekratak, pa je Zečević lako "pokupio" ničiju lopu.

32. minut Ni posle novog kornera domaćih nije bilo opasnosti po gol Jagodine. Crno-beli za sada ne pronalaze rešenja u napadu.

34. minut Prinudna izmena u Jagodini, umesto Cilinšeka u igri je Vukašin Tomić.

36. minut Fejsa se izborio za loptu, izgradio poziciju za udarac, ali je neprecizno tukao sa dvadesetak metara sa desne strane. Ipak, nagrađen je aplauzom. Partizan dominira u ovim trenucima, međutim, i gosti za sada "čitaju" sve njihove pokušaje.

Nakvašen teren pruža mogućnost i jednima i drugima da eventualnim udarcima, takozvanim žabicama, zaprete golmanima, ali igrači Partizana i Jagodine ne koriste ovaj dar prirode.
partizan - jagodina 3 - 0 Lamine
42. minut GOOL! 2:0 za crno-bele, gol je postigao Lamine Diara. Senegalski napadač i najbolji strelac Partizana stuštio se ka golu Jagodinaca, iza sebe je imao dva protivnička igrača, čije se potere lako oslobodio. Prvim "lažnjakom" je prevario golmana, a drugim, defanzivca gostiju koga je poslao po "burek", a zatim lagano poslao loptu u prazan gol.

44. minut GOOL! 3:0, u listu strelaca upisao se i Adem Ljajić. Budući fudbaler Mančester junajteda "vukao" je loptu dobrih 30 metara, zatim je na krilu uposlio Diaru, a ovaj mu odigrao povratan pas na ivicu kaznenog prostora. Ljajić je potom imao dovoljno vremena da se namesti i nacilja donji desni ugao golmana Zečevića koga je, uzgred, uhvatio na krivoj nozi.

- Kraj prvog poluvremena posle kojeg su domaći praktično već obezbedili nova tri boda.

- Počinje drugo poluvreme...

46. minut Odmah na početku drugog dela igre Diara je izašao sam ispred gola Jagodine, doduše, malo iskosa, što je bilo odlučujuće da ne završi akciju onako kako je zamislio.

50. minut Zadovoljni kapitalom iz prvih 45. minuta, crno-beli igraju daleko rasterećenije, lepršavije i raznovrsnije. Jagodina, sa druge strane, i dalje potpuno inferiorna u odnosu na igrače aktuelnog šampiona.

53. minut I Jagodincima je jasno da nemaju više šta da izgube, pa igraju kudikamo otvorenije. Međutim, opet je Partizan taj koji stvara šanse. Kleo je sa pet metara bio neometan ispred gola Zečevića, ali je ovoga puta golman gostiju panterskom intervencijom spasio svoj tim.

56. minut Prva izmena u Partizanu. Umesto Klea, u igri je Brana Ilić.

57. minut Nova prilika za domaće, pokušao je Diara iskosa sa desetak metara, ali je poslao loptu daleko iznad gola.

59. minut Nova izmena u domaćem timu, u igri je Knežević, a van terena je Stevanović.

62. minut Partizan ima "više od igre" od početka drugog poluvremena, lopta je skoro konstantno u nogama igrača domaćeg tima, koji kontrolišu svaki deo terena. Čeka se četvrti gol u mreži Jagodine...

67. minut "Mrtav" period igre, Jagodinci su malo došli do daha, ali tek toliko da se oslobode pritiska domaćih igrača, ali ne i da ozbiljnije krenu ka golu crno-belih i eventualno postignu počasni gol.

70. minut Treća izmena u Partizanu, Fejsa je napustio teren, a umesto njega u igri je Tomić. Interesantno je da je Fejsa posle dužeg vremena dobio aplauz od strane navijača.

75. minut Tempo igre je opao, mada se crno-beli i dalje trude da još jednim golom stave tačku na ovaj neravnopravan meč, što se, opet, ne može reći za Jagodinu koja je potpuno indisponirana, bez ijedne prave šanse u drugom poluvremenu.

78. minut Jedan od retkih prelazaka igrača Jagodine na protivničku polovinu završio se maltene u začetku. Lopta je ponovo u posedu domaćih koji su organizovali protiv udar. Akciju je završio Brana Ilić jakim i prilično nepreciznim udarcem.

82. minut Nemanja Tomić je sa dvedesetak metara iskosa sa desne strane pokušao da pogodi donji levi ugao golmana Zečevića, koji je, međutim, bio budan i loptu odbio u polje.

83. minut Druga izmena u Jagodini, van igre je neprimetni Ognjenović, a umesto njega u finišu meča priliku je dobio Vusljanin.

86. minut Partizan, tačnije Moreira, propustio je priliku da uveća vođstvo domaćih. Vezni fudbaler crno-belih je prilično nonšalantno reagovao u situaciji kada je bio sam na sedam metara ispred gola Jagodine, poigravao se sa loptom, napravio potez više, i naposletku pogodio samo stativu!

90. minut Crno-beli rutinski kraju privode utakmicu u kojoj su u potpunosti nadigrali za klasu slabijeg protivnika.